Hranice bolesti a utrpení

10-11/07/2020 | Divočina: Oybin-Sněžka #3

Skupinová fotka běžců v lázeňském parku v Oybinu

Report ze stokilometrové Divočiny, která spojuje německé lázeňské městečko Oybin s nejvyšší horou Česka Sněžkou. Dobrodružství vedoucí běžce Žitavskými a Jizerskými horami až na hřeben Krkonoš a jeho neschůdné chodníky. Dobrodružství, které z chlapců dělá muže a z dívek ženy.

Přečtu si víc!

Souboj s živlem

22/06/2020 | Jizerská Divočina

Skupinové foto Jizerská Divočina v Mníšku

Report z první Divočiny roku 2020. Trilogie skládající se z běhu z Vokna na Žulový vrch a zpět, z výběhu na sedlo Maliníku a z dlouhého běhu Jizerskými horami z Mníšku bučinami do Liberce. Souboj s živly v rozvodněných korytech jizerských potoků.

Přečtu si víc!

100k z Lužice do Krkonoš

26-27/07/2019 | Divočina: Oybin-Sněžka #2

Oybin-Sněžka

Report ze stokilometrového běhu z Oybina na Sněžku. Spojili jsme Žitavské hory, Hrádecko, Jizerské hory a Krkonoše v jednu velkou epickou pouť. Vytrvalost, síla a víra nám k tomu výraznou měrou pomohly.

Přečtu si víc!

2019: Slovenská odysea

20/06/2019 | Nonstop beh hrebeňom Nízkych Tatier

Nonstop beh hrebeňom Nízkych Tatier

V březnovém dopoledni na mě svítilo slunce skrz okno Kavárny bez konceptu dvojky a já se snažil na notebooku vyplnit formulář pro zahraniční platbu. Startovné na Nonstop beh hrebeňom Nízkych Tatier. Motivace udržet pravidelnost běhání až do konce června. Abych nezemřel někde mezi Chopkem a Velkou Chochulou.

Přečtu si víc!

_/Vlčí dech

Blog o trailovém běhání na severu Čech. Po opuštěných horských stezkách, zarostlých stráních, hluboko v lesích. Co nejvíce v divočině. Najdete tu tipy na trailové běhy, články o lidech, kteří s autorem sdílejí běžeckou vášeň, reporty z akcí místní komunity, výjezdy za hranice všedních dní i trochu toho lifestyle.

Facebook ikona Instagram ikona Instagram ikona