United States of Ultra

14/06/2020 | Billy Yang Films

Billy Yang Youtube Films Běhání

K dokumentům z produkce Billyho Yanga se s oblibou vracím. Mám rád jejich atmosféru, Billyho cit pro záběr a umění vytáhnout z daného tématu to podstatné. Kdo je Billy? Běžec ultra s GoPro kamerou (nebo běžící kameraman?). Každopádně skvělý vypravěč. Na jeho YTB kanálu se to hemží velkými závody a ultramaratonci zvučných jmen. To podstatné (emoce, smysl toho všeho...) ale najdeš mezi řádky. Tady malá ochutnávka, čím začít.

Přečtu si víc!

Unbreakable: The Western States

01/06/2020 | Journey Film

Unbreakable: The Western States 100

Kdybych si měl vybrat jednoho oblíbeného superhrdinu, volil bych mezi běžci Antonem Krupickou a Geoffem Roesem. Anton je všestranný sportovec a influencer s vizáží zarostlého hipíka. Žije v coloradském Boulderu. Geoff je oproti tomu samorost a přírodňák z Aljašky. Oba tihle moji superhrdinové se v roce 2010 sešli na startu nejikoničtějšího ultramaratonu v USA.

Přečtu si víc!

_/Vlčí dech

Blog o trailovém běhání na severu Čech. Po opuštěných horských stezkách, zarostlých stráních, hluboko v lesích. Co nejvíce v divočině. Najdete tu tipy na trailové běhy, články o lidech, kteří s autorem sdílejí běžeckou vášeň, reporty z akcí místní komunity, výjezdy za hranice všedních dní i trochu toho lifestyle.

Facebook ikona Instagram ikona Instagram ikona